top of page

Newborn

Miminka fotím v atelieru ve Vysokém Újezdu, který je pro focení uzpůsoben. Vždy je dostatečně vytopen. Pro focení jsou k dispozici krásné rekvizity a vkusné doplňky. Mám ráda jednoduché a čisté fotky s decentními doplňky, aby tím hlavním na fotce bylo miminko, které je krásné samo o sobě.

Miminka se fotí ve spánku, proto klíčovým faktorem je věk miminka, který je ideální mezi 7.-11. dnem života, max. do 14 dnů od porodu. Obecně platí, že čím dříve, tím lépe. Miminka bývají hodně spavá a dá se s nimi dobře manipulovat. Nechají se schoulit do podobných poloh, jako byla u maminky v bříšku. 

V rámci jednoho focení je možné miminko vyfotit i se sourozenci a téměř vždy fotím miminko s rodiči. 

Focení novorozenců je časové náročnéjší, průměrně 2-4 hodiny, a z tohoto důvodu je ideální objednat se na focení ještě před porodem, abych si udělala místo ve svém diáři. Až se miminko narodí, napíšete mi ještě z porodnice sms a já Vám obratem pošlu možné termíny focení.  Pokud jste nestihli rezervovat termín ještě před porodem, neváhejte mě kontaktovat pro zjištění aktuálních volných termínů.

Další možností je focení miminka u Vás doma tkzv. lifestyle, info viz. níže. 

Newborn lifestyle

Nejkrásnější fotky jsou vždy v náručí rodičů. Dejte přednost přirozenému focení u Vás doma. Dojedu k Vám domů a přivezu si vše potřebné. Toto focen je možné kombinovat s aranžovaným focením miminek v košíkách. 

bottom of page